O mnie

Nazywam się Piotr Szlagor i jestem nauczycielem matematyki oraz przedmiotów informatycznych. Na co dzień mieszkam w Bielsku-Białej w malowniczej scenerii Beskidów.

Oprócz oczywistych zainteresowań związanych z matematyką i informatyką, pasjonuję się również fotografią oraz filmowaniem kamerami sportowymi. Lubię także uprawiać sport, a w szczególności koszykówkę. Wszystkie zainteresowania staram się łączyć z nowoczesnymi technologiami i dobrodziejstwami, które niesie ze sobą Web 2.0. 

Jestem jednym z redaktorów serwisu eNauczanie.com, który poświęcony jest nowoczesnemu nauczaniu i zrzesza specjalistów z tej dziedziny. 

Jako nauczyciel zajmuję się administrowaniem i prowadzeniem kursów na platformie E-ZSTiH (której jestem duchem sprawczym) oraz na mojej prywatnej, na której obecnie się znajdujemy. Współtworzę też serwis przedmiotowy Informatyki w Dwujęzycznych Szkołach Kopalińskiego w Bielsku-Białej. 

Specjalizuję się również w tworzeniu i administracji serwisami opartymi o różne platformy (np. Blogger, Wordpress, Joomla, Moodle), obsłudze różnych systemów operacyjnych (Windows, Linux), grafice 2D (Photoshop, Corel Draw), animacji (Google Web Designer) i 3D (Blender, Sketchup) oraz biegłym poruszanie się po świecie nowych technologii. Ostatnimi czasy bawię się równiez kamerą GoPro.


Zdarzyło mi się stworzyć pierwszy w Polsce podręcznik użytkowania środowiska programistycznego Scratch. Obecnie najnowszą jest jego trzecia wersja, wydana przez Komputer Świat we wrześniu 2015.

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 9 sierpień 2016, 21:16